Advance Tabco 9-44-96-36R Regaline Sink
SKU #: 9-44-96-36R
Description
Regaline Sink, 4-compartment, with right-hand drainboard, 24" front-to-back x 24"W sink compartment, 12" deep, with 8"H backsplash, stainless steel open frame base, side crossrails, 36" drainboard, 1" adjustable feet, 18 gauge 304 stainless steel, overall 32" F/B x 144 7/8" L/R, NSF (requires 2 faucets)