Advance Tabco 9-84-80-36RL Regaline Sink
SKU #: 9-84-80-36RL
Description
Regaline Sink, 4-compartment, with left & right-hand drainboards, 28" front-to-back x 20"W sink compartments, 12" deep, with 8"H backsplash, stainless steel open frame base, side crossrails, 36" drainboards, 1" adjustable bullet feet, 18 gauge 304 stainless steel, overall 36" F/B x 159-1/2" L/R, NSF (requires 2 faucets)