Advance Tabco 93-24-80-24R Regaline Sink
SKU #: 93-24-80-24R
Description
Regaline Sink, 4-compartment, with right-hand drainboard, 20" front-to-back x 20"W sink compartments, 12" deep, with 8"H backsplash, stainless steel open frame base, side crossrails, 24" drainboard, 1" adjustable bullet feet, 16 gauge 304 stainless steel, overall 28" F/B x 116-7/8" L/R, NSF (requires 2 faucets)