Advance Tabco 93-24-80-24RL Regaline Sink
SKU #: 93-24-80-24RL
Description
Regaline Sink, 4-compartment, with left & right-hand drainboards, 20" front-to-back x 20"W sink compartments, 12" deep, with 8"H backsplash, stainless steel open frame base, side crossrails, 24" drainboards, 1" adjustable bullet feet, 16 gauge 304 stainless steel, overall 28" F/B x 135-1/2" L/R, NSF (requires 2 faucets)