Advance Tabco 94-24-80-36L Regaline Sink
SKU #: 94-24-80-36L
Description
Regaline Sink, 4-compartment, with left-hand drainboard, 20" front-to-back x 20"W sink compartments, 14" deep, with 11"H backsplash, stainless steel legs with welded front-to-rear & adjustable left-to-right cross rails, 36" drainboard, 1" adjustable bullet feet, 14 gauge 304 stainless steel, overall 27" F/B x 128-7/8" L/R, NSF (requires 2 faucets)