Advance Tabco 94-4-72-18RL Regaline Sink
SKU #: 94-4-72-18RL
Description
Regaline Sink, 4-compartment, with left & right-hand drainboards, 20" front-to-back x 16"W sink compartments, 14" deep, with 11"H backsplash, stainless steel legs with adjustable left-to-right and front cross rails, 18" drainboards, 1" adjustable bullet feet, 14 gauge 304 stainless steel, overall 28" F/B x 110" L/R, NSF (requires 2 faucets)