Advance Tabco 94-44-96-24RL Regaline Sink
SKU #: 94-44-96-24RL
Description
Regaline Sink, 4-compartment, with left & right-hand drainboards, 24" front-to-back x 24"W sink compartments, 14" deep, with 11"H backsplash, stainless steel legs with adjustable left-to-right and front cross rails, 24" drainboards, 1" adjustable bullet feet, 14 gauge 304 stainless steel, overall 32" F/B x 151 1/2" L/R, NSF (requires 2 faucets)