Advance Tabco 94-64-72-18R Regaline Sink
SKU #: 94-64-72-18R
Description
Regaline Sink, 4-compartment, with right-hand drainboard, 24" front-to-back x 18"W sink compartments, 14" deep, with 11"H backsplash, stainless steel legs with adjustable left-to-right and front cross rails, 18" drainboard, 1" adjustable bullet feet, 14 gauge 304 stainless steel, overall 32" F/B x 105" L/R, NSF (requires 2 faucets)