Advance Tabco 94-84-80-18L Regaline Sink
SKU #: 94-84-80-18L
Description
Regaline Sink, 4-compartment, with left-hand drainboard, 28" front-to-back x 20"W sink compartments, 14" deep, with 11"H backsplash, stainless steel legs with adjustable left-to-right and front cross rails, 18" drainboard, 1" adjustable bullet feet, 14 gauge 304 stainless steel, overall 36" F/B x 110-7/8" L/R, NSF (requires 2 faucets)