Advance Tabco FC-4-1818-18RL-X Fabricated NSF Sink
SKU #: FC-4-1818-18RL-X
Description
Special Value Fabricated Sink, 4-compartment, 18" right & left drainboards, bowl size 18" x 18" x 14" deep, 16 gauge 304 stainless steel, tile edge splash, rolled edge, (2) sets of 8" OC faucet holes, stainless steel legs with adjustable side cross-bracing, 1" adjustable stainless steel bullet feet, overall 24" F/B x 108" L/R, NSF (requires (2) faucets) (Special Value NET Pricing)