Advance Tabco FC-4-1824-24RLX Special Value Fabricated Sink
SKU #: FC-4-1824-24RLX
Description
Special Value Fabricated Sink, 4-compartment, 24" right & left drainboards, bowl size 18" x 24" x 14" deep, 16 gauge 304 stainless steel, tile edge splash, rolled edge, (2) sets of 8" OC faucet holes, stainless steel legs with adjustable side cross-bracing, 1" adjustable stainless steel bullet feet, overall 30" F/B x 120" L/R, NSF