Advance Tabco FC-4-2424-24RL-X Fabricated NSF Sink
SKU #: FC-4-2424-24RL-X
Description
Special Value Fabricated Sink, 4-compartment, 24" right & left drainboards, bowl size 24" x 24" x 14" deep, 16 gauge 304 stainless steel, tile edge splash, rolled edge, (2) sets of 8" OC faucet holes, stainless steel legs with adjustable side cross-bracing, 1" adjustable stainless steel bullet feet, overall 30" F/B x 144" L/R, NSF (requires (2) faucets) (Special Value NET Pricing)