Advance Tabco FC-K6-18D-X Fabricated NSF Corner Sink
SKU #: FC-K6-18D-X
Description
Special Value Fabricated NSF Corner Sink, 3-compartment L shaped, 18" right & left drainboards, bowl size 18" x 18" x 14" deep, 16 gauge 304 stainless steel, tile edge splash, rolled edge, faucet holes on 8" centers, stainless steel legs with adjustable cross-bracing, 1" adjustable stainless steel bullet feet, NSF, overall 24" F/B x 57" x 57" (requires 2 faucets) (Special Value NET Pricing)