Advance Tabco WSS-16-25EF Service Sink
SKU #: WSS-16-25EF
Description
Service Sink, splash mount faucet provision, wall mounted, with electronic faucet, 22"W x 19-1/2"D x 32-1/2"H OA, 22" wide x 16" front-to-back x 12" deep bowl, 8-1/2"H backsplash, single faucet hole, tubular wall brackets, 16 gauge 304 stainless steel, includes 3-1/2" basket drain