John Boos 4B18244-2D18-X "B" Series Sink
SKU #: 4B18244-2D18-X
Description
"B" Series Sink, 4-compartment, 111-1/4"W x 29-1/2"D x 44"H overall size, (4) 18"W x 24" front-to-back x 14" deep compartments, (2) 18" drainboards, 10"H boxed backsplash with 45° top and 2" return, (2) sets of splash mount faucet holes with 8" centers, 3-1/2" die-stamped drain openings, 16/300 stainless steel construction, stainless steel legs, adjustable side bracing, adjustable bullet feet, NSF,