Advance Tabco 9-23-60-18RL Commercial Sink,(3) Three Compartment, Constructionwith and - 1030" W
SKU #: 9-23-60-18RL
Description
Regaline Sink, 3-compartment, with left & right-hand drainboards, 20" front-to-back x 20"W sink compartments, 12" deep, with 8"H backsplash, stainless steel open frame base, side crossrails, 18" drainboards, 1" adjustable bullet feet, 18 gauge 304 stainless steel, overall 28" F/B x 101" L/R, NSF