Advance Tabco 9-84-80-18R Regaline Sink
SKU #: 9-84-80-18R
Description
Regaline Sink, 4-compartment, with right-hand drainboard, 28" front-to-back x 20"W sink compartments, 12" deep, with 8"H backsplash, stainless steel open frame base, side crossrails, 18" drainboard, 1" adjustable feet, 18 gauge 304 stainless steel, overall 36" F/B x 110-7/8" L/R, NSF (requires 2 faucets)