Advance Tabco 93-3-54-36L Commercial Sink, (3) Three Compartment, 16 Gauge Stainless Steel Construction with Stainless Steel Legs and With Left-hand Drainboard - 95" W
SKU #: 93-3-54-36L
Description
Regaline Sink, 3-compartment, with left-hand drainboard, 20" front-to-back x 16"W sink compartments, 12" deep, with 8"H backsplash, stainless steel open frame base, side crossrails, 36" drainboard, 1" adjustable bullet feet, 16 gauge 304 stainless steel, overall 28" F/B x 96" L/R, NSF