Advance Tabco 94-1-24-18RL Commercial Sink, (1) One Compartment, 14 Gauge Stainless Steel Construction with Stainless Steel Legs and with 2 Drainboards - 54" W
SKU #: 94-1-24-18RL
Description
Regaline Sink, 1-compartment, with left & right-hand drainboards, 20" front-to-back x 16"W sink compartment, 14" deep, with 11"H backsplash, stainless steel legs with adjustable left-to-right and front cross rails, 18" drainboards, 14 gauge 304 stainless steel, 1" adjustable bullet feet, overall 28" F/B x 54" L/R, NSF