Advance Tabco 94-24-80-24RL Regaline Sink
SKU #: 94-24-80-24RL
Description
Regaline Sink, 4-compartment, with left & right-hand drainboards, 20" front-to-back x 20"W sink compartments, 14" deep, with 11"H backsplash, stainless steel legs with welded front-to-rear & adjustable left-to-right cross rails, 24" drainboards, 1" adjustable bullet feet, 14 gauge 304 stainless steel, overall 27" F/B x 135-1/2" L/R, NSF (requires 2 faucets)