Advance Tabco FC-1-1818-18L-X Commercial Sink, (1) One Compartment, 16 Gauge Stainless Steel Construction with Stainless Steel Legs and With Left-hand Drainboard - 38.5" W
SKU #: FC-1-1818-18L-X
Description
Special Value Fabricated Sink, 1-compartment, 18" left drainboard, bowl size 18" x 18" x 14" deep, 16 gauge 304 stainless steel, tile edge splash, rolled edge, 8" OC faucet holes, stainless steel legs with adjustable side cross-bracing, 1" adjustable stainless steel bullet feet, overall 24" F/B x 38-1/2" L/R, NSF (Special Value NET Pricing)