Advance Tabco FC-3-1824-24RL-X Commercial Sink, (3) Three Compartment, 16 Gauge Stainless Steel Construction with Stainless Steel Legs and with 2 Drainboards - 102" W
SKU #: FC-3-1824-24RL-X
Description
Special Value Fabricated Sink, 3-compartment, 24" right & left drainboards, bowl size 18" x 24" x 14" deep, 16 gauge 304 stainless steel, tile edge splash, rolled edge, 8" OC faucet holes, stainless steel legs with adjustable side cross-bracing, 1" adjustable stainless steel bullet feet, overall 30" F/B x 102" L/R, NSF (Special Value NET Pricing)