Advance Tabco FS-1-1818-24RL Commercial Sink,(1) One Compartment, Constructionwith and - 660" W
SKU #: FS-1-1818-24RL
Description
Fabricated Sink, 1-compartment, 24" right & left drainboards, bowl size 18" x 18" x 14" deep, 14 gauge 304 stainless steel, tile edge splash, rolled edge, 8" OC faucet holes, stainless steel legs with adjustable side cross-bracing, 1" adjustable stainless steel bullet feet, overall 24" F/B x 66" L/R, NSF