Advance Tabco FS-3-2430-30RL Commercial Sink, (3) Three Compartment, 14 Gauge Stainless Steel Construction with Stainless Steel Legs and with 2 Drainboards - 132" W
SKU #: FS-3-2430-30RL
Description
Fabricated Sink, 3-compartment, 30" right & left drainboards, bowl size 24" x 30" x 14" deep, 14 gauge 304 stainless steel, tile edge splash, rolled edge, 8" OC faucet holes, stainless steel legs with adjustable side cross-bracing, 1" adjustable stainless steel bullet feet, overall 36" F/B x 132" L/R, NSF (requires 2 faucets)