Advance Tabco FS-3-3024-36RL Commercial Sink, (3) Three Compartment, 14 Gauge Stainless Steel Construction with Stainless Steel Legs and with 2 Drainboards - 162" W
SKU #: FS-3-3024-36RL
Description
Fabricated Sink, 3-compartment, 36" right & left drainboards, bowl size 30" x 24" x 14" deep, 14 gauge 304 stainless steel, tile edge splash, rolled edge, 8" OC faucet holes, stainless steel legs with adjustable side cross-bracing, 1" adjustable stainless steel bullet feet, overall 30" F/B x 162" L/R, NSF (requires 2 faucets)