Eagle Group 314-18-3-24-X Commercial Sink, (3) Three Compartment, Stainless Steel Construction with Galvanized Steel Legs and with 2 Drainboards - 108" W
SKU #: 314-18-3-24-X
Description
314 Series Sink, three compartment, 108"W x 31-3/4"D, 304 stainless steel construction, coved corners, 18" wide x 24" front-to-back x 13-1/2" deep compartments, 24" drainboards on left & right, 9-1/2"H backsplash with 1" upturn & tile edge, (2) sets of 8" OC splash mount faucet holes, 2" euro-style edges on front & sides, includes (3) 3-1/2" basket drains, galvanized legs & side crossrails, adjustable bullet feet, NSF (FLYER)