Eagle Group 414-22-1-24R Commercial Sink, (1) One Compartment, Stainless Steel Construction with Galvanized Steel Legs and With Right-hand Drainboard - 51" W
SKU #: 414-22-1-24R
Description
414 Series Sink, one compartment, 51"W x 29-3/4"D, 430 stainless steel top with 304 stainless steel sink bowl, coved corners, 22" x 22" x 13-1/2" deep compartment, 24" drainboard on right, 9-1/2"H backsplash with 1" upturn & tile edge, 8" OC splash mount faucet holes, 2" euro-style edge on front & sides, includes 3-1/2" basket drain, galvanized legs & side crossbracing, adjustable plastic bullet feet, NSF