Eagle Group BPS-1836-2-18-FE Commercial Sink, (2) Two Compartment, Construction with and - 72.00" W
SKU #: BPS-1836-2-18-FE
Description
(IMPORTED) BlendPort® BPFE Series Economy Sink, 18" x 18" 2-compartments, 18/304 stainless steel construction, (2) 18" drainboards, 21"H galvanized legs, gussets, plastic bullet feet, 12" deep sink bowl with bowl straps between bowls, 3 1/2" basket drain, & faucet holes on 8" centers, leak tested & crated with hardwood for shipping, NSF (Flyer NET Pricing)