Eagle Group BPS-1836-2-18R-FE Commercial Sink, (2) Two Compartment, Construction with and - 56.50" W
SKU #: BPS-1836-2-18R-FE
Description
(IMPORTED) BlendPort® BPFE Series Economy Sink, 18" x 18" 2-compartments, 18/304 stainless steel construction, (1) 18" drainboard on right, 21"H galvanized legs, gussets, plastic bullet feet, 12" deep sink bowl with bowl straps between bowls, 3 1/2" basket drain, & faucet holes on 8" centers, leak tested & crated with hardwood for shipping, NSF (Flyer NET Pricing)