Eagle Group BPS-1854-3-18-FC Commercial Sink, (3) Three Compartment, Construction with and - 90.00" W
SKU #: BPS-1854-3-18-FC
Description
(IMPORTED) BlendPort® BPFC Series Sink, 18" x 18" three compartment, 16/304 stainless steel construction, (2) 18" drainboards, 19"H stainless steel legs, gussets, stainless steel bullet feet, 14" deep sink bowl with bowl straps between bowls, 3 1/2" basket drain, crossbracing runs front-to-back & side-to-side & faucet holes on 8" centers, leak tested & crated with hardwood for shipping, NSF (Flyer NET Pricing)