Eagle Group BPS-2472-3-24R-FC Commercial Sink, (3) Three Compartment, Construction with and - 98.50" W
SKU #: BPS-2472-3-24R-FC
Description
(IMPORTED) BlendPort® BPFC Series Sink, 24" x 24" three compartment, 16/304 stainless steel construction, (1) 24" drainboard on right, 19"H stainless steel legs, gussets, stainless steel bullet feet, 14" deep sink bowl with bowl straps between bowls, 3 1/2" basket drain, crossbracing runs front-to-back & side-to-side & faucet holes on 8" centers (2 sets), leak tested & crated with hardwood for shipping, NSF (Flyer NET Pricing)