Eagle Group FN2032-2-36L-14/3 Commercial Sink, (2) Two Compartment, 14 Gauge Stainless Steel Construction with Stainless Steel Legs and With Left-hand Drainboard - 73.5" W
SKU #: FN2032-2-36L-14/3
Description
Spec-Master® FN Series Sink, two compartment, 73-1/2"W x 27"D, 14/304 stainless steel top, coved corners, 16" wide x 20" front-to-back x 14" deep compartments, 36" drainboard on left, 9-1/2"H backsplash with 1" upturn & tile edge, 8" OC splash mount faucet holes, rolled edges on front & sides, includes 3-1/2" basket drains, stainless steel crossbracing on all sides, stainless steel legs & adjustable bullet feet, NSF