Eagle Group S14-20-3-18R-SL-X Commercial Sink, (3) Three Compartment, 14 Gauge Stainless Steel Construction with Stainless Steel Legs and With Right-hand Drainboard - 89.5" W
SKU #: S14-20-3-18R-SL-X
Description
S14 Series Sink, three compartment, 89-1/2"W x 27"D, 14/304 stainless steel construction, 20" x 20" x 14" deep bowls, 18" drainboard on right, 8"H backsplash with 3/4" up-turn & tile edge, stainless steel front apron, 8" OC splash mount faucet holes, includes (3) 3-1/2" basket drains, stainless steel legs, side & rear crossbracing, & adjustable bullet feet, NSF (FLYER)