Eagle Group S16-20-3-24L Commercial Sink, (3) Three Compartment, 16 Gauge Stainless Steel Construction with Galvanized Steel Legs and With Left-hand Drainboard - 95.5" W
SKU #: S16-20-3-24L
Description
S16 Series Sink, three compartment, 95-1/2"W x 27"D, 16/304 stainless steel construction, 20" x 20" x 14" deep bowls, 24" drainboard on left, 8"H backsplash with 3/4" up-turn & tile edge, 8" OC splash mount faucet holes, includes (3) 3-1/2" basket drains, galvanized legs & crossbracing on side & rear, adjustable plastic bullet feet, NSF