John Boos E3S8-15-14 Commercial Sink, (3) Three Compartment, 18 Gauge Stainless Steel Construction with Galvanized Steel Legs and without Drainboard - 50" W
SKU #: E3S8-15-14
Description
E-Series Sink, 3-compartment, 50"W x 20-1/2"D x 43-3/4"H overall size, (3) 15"W x 15" front-to-back x 14" deep compartments, 9-3/4"H boxed backsplash with 45° top and 2" return, (1) set of splash mount faucet holes with 8" centers, 3-1/2" diameter die-stamped drain openings, 18/300 stainless steel, galvanized legs & gussets, adjustable plastic bullet feet, NSF,