Vulcan MSA24-QS-PLATINUM 240'' Countertop Gas Griddle with Controls -
SKU #: MSA24-QS-PLATINUM
Description
(Quick Ship) Heavy Duty Griddle, countertop, gas, 24" W x 24" D cooking surface, 1" thick polished steel griddle plate, embedded mechanical snap action thermostat every 12", millivolt pilot safety, manual ignition, low profile, stainless steel front, sides, front grease trough, 4" back & tapered side splashes, 4" adjustable legs, 54,000 BTU, CSA Star, CSA Flame, NSF