Advance Tabco 9-43-72-24RL Commercial Sink, (3) Three Compartment, 18 Gauge Stainless Steel Construction with Stainless Steel Legs and with 2 Drainboards - 127" W
SKU #: 9-43-72-24RL
Description
Regaline Sink, 3-compartment, with left & right-hand drainboards, 24" front-to-back x 24"W sink compartments, 12" deep, with 8"H backsplash, stainless steel open frame base, side crossrails, 24" drainboards, 1" adjustable bullet feet, 18 gauge 304 stainless steel, overall 32" F/B x 125" L/R, NSF (requires 2 faucets)