Advance Tabco 9-83-60-18R Commercial Sink, (3) Three Compartment, 18 Gauge Stainless Steel Construction with Stainless Steel Legs and With Right-hand Drainboard - 89" W
SKU #: 9-83-60-18R
Description
Regaline Sink, 3-compartment, with right-hand drainboard, 28" front-to-back x 20"W sink compartments, 12" deep, with 8"H backsplash, stainless steel open frame base, side crossrails, 18" drainboard, 1" adjustable bullet feet, 18 gauge 304 stainless steel, overall 36" F/B x 88-3/8" L/R, NSF