Advance Tabco FC-3-1818-24R Commercial Sink, (3) Three Compartment, 16 Gauge Stainless Steel Construction with Stainless Steel Legs and With Right-hand Drainboard - 80.5" W
SKU #: FC-3-1818-24R
Description
Fabricated Sink, 3-compartment, 24" right drainboard, bowl size 18" x 18" x 14" deep, 16 gauge 304 stainless steel, tile edge splash, rolled edge, 8" OC faucet holes, stainless steel legs with adjustable side cross-bracing, 1" adjustable stainless steel bullet feet, overall 23-1/2" F/B x 80-1/2" L/R, NSF