Advance Tabco FC-3-2030-20RL Commercial Sink, (3) Three Compartment, 16 Gauge Stainless Steel Construction with Stainless Steel Legs and with 2 Drainboards - 100" W
SKU #: FC-3-2030-20RL
Description
Fabricated Sink, 3-compartment, 20" right & left drainboards, bowl size 20" x 30" x 14" deep, 16 gauge 304 stainless steel, tile edge splash, rolled edge, 8" OC faucet holes, stainless steel legs with adjustable side cross-bracing, 1" adjustable stainless steel bullet feet, overall 36" F/B x 100" L/R, NSF