Advance Tabco FC-3-3024-30L Commercial Sink, (3) Three Compartment, 16 Gauge Stainless Steel Construction with Stainless Steel Legs and With Left-hand Drainboard - 123" W
SKU #: FC-3-3024-30L
Description
Fabricated Sink, 3-compartment, 30" left drainboard, bowl size 30" x 24" x 14" deep, 16 gauge 304 stainless steel, tile edge splash, rolled edge, 8" OC faucet holes, stainless steel legs with adjustable side cross-bracing, 1" adjustable stainless steel bullet feet, overall 30" F/B x 123" L/R, NSF (requires 2 faucets)