Advance Tabco FE-2-1812-18L-X Commercial Sink, (2) Two Compartment, 18 Gauge Stainless Steel Construction with Galvanized Steel Legs and With Left-hand Drainboard - 56.5" W
SKU #: FE-2-1812-18L-X
Description
Special Value Fabricated Sink, 2-compartment, 18" left drainboard, bowl size 18" x 18" x 12" deep, 18 gauge 304 stainless steel, tile edge splash, rolled edge, 8" OC faucet holes, galvanized legs with 1" adjustable plastic bullet feet, overall 23-3/4" F/B x 56-1/2" L/R, NSF (Special Value NET Pricing)