John Boos E2S8-1620-12 Commercial Sink, (2) Two Compartment, 18 Gauge Stainless Steel Construction with Galvanized Steel Legs and without Drainboard - 37" W
SKU #: E2S8-1620-12
Description
E-Series Sink, 2-compartment, 37"W x 25-1/2"D x 43-3/4"H overall size, (2) 16"W x 20" front-to-back x 12" deep compartments, 9-3/4"H boxed backsplash with 45° top and 2" return, (1) set of splash mount faucet holes with 8" centers, 3-1/2" die-stamped drain openings, 18/300 stainless steel construction, galvanized legs & gussets, adjustable plastic bullet feet, NSF,