Eagle Group 414-18-2-18R-X Commercial Sink, (2) Two Compartment, Stainless Steel Construction with Galvanized Steel Legs and With Right-hand Drainboard - 60.75" W
SKU #: 414-18-2-18R-X
Description
414 Series Sink, two compartment, 60-3/4"W x 31-1/4"D, 430 stainless steel top with 304 stainless steel sink bowls, coved corners, 18"W x 24" front-to-back x 13-1/2" deep compartments, 18" drainboard on right, 9-1/2"H backsplash with 1" upturn & tile edge, 8" OC splash mount faucet holes, 2" euro-style edge on front & sides, 3-1/2" basket drains with 1-1/2" outlets, galvanized legs & side crossbracing, adjustable plastic bullet feet, NSF (FLYER)